Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi OSMANGAZİ BURSA

Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, OSMANGAZİ, Bursa

Bursa OSMANGAZİ Okullar

Öztimurlar Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Adnan Menderes Mah. Hasan Öztimur Cad. Nol Emek Osmangazi/ Bursa
OSMANGAZİ, Bursa
T: (224)
Bursa Okullar

Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nerdedir? Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerededir, Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres, Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adresi "Öztimurlar Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Adnan Menderes Mah. Hasan Öztimur Cad. Nol Emek Osmangazi/ Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon numarası "T: (224)"dir.
  • Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • öztimurlar mesleki ve teknik anadolu lisesi