Palmiye Parkı BURSA

Palmiye Parkı , Bursa

Bursa Parklar ve Gezi Alanları

Bursa
Bursa
Bursa Parklar ve Gezi Alanları

Palmiye Parkı GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Palmiye Parkı Nerdedir? Palmiye Parkı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Palmiye Parkı nerededir, Palmiye Parkı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Palmiye Parkı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Parklar ve Gezi Alanları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Palmiye Parkı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Palmiye Parkı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Palmiye Parkı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Palmiye Parkı yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Palmiye Parkı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Palmiye Parkı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Palmiye Parkı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Palmiye Parkı Adres, Palmiye Parkı Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Palmiye Parkı adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Palmiye Parkı Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Palmiye Parkı telefon numarası ""dir.
  • Palmiye Parkı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Palmiye Parkı Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Palmiye Parkı yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Palmiye Parkı 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Parklar ve Gezi Alanları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Parklar ve Gezi Alanları listesine ulaşabilirsiniz.