Panayır Ortaokulu OSMANGAZİ BURSA

Panayır Ortaokulu, OSMANGAZİ, Bursa

Bursa OSMANGAZİ Okullar

Panayır Mahallesi Okul Caddesi No 35/B 16250 Osmangazi/ BURSA
OSMANGAZİ, Bursa
T: 02242117751
Bursa Okullar

Panayır Ortaokulu GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Panayır Ortaokulu Nerdedir? Panayır Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Panayır Ortaokulu nerededir, Panayır Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Panayır Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Panayır Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Panayır Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Panayır Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Panayır Ortaokulu yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Panayır Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Panayır Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Panayır Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Panayır Ortaokulu Adres, Panayır Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Panayır Ortaokulu adresi "Panayır Mahallesi Okul Caddesi No 35/B 16250 Osmangazi/ BURSA" olarak kaydedilmiştir.
  • Panayır Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Panayır Ortaokulu telefon numarası "T: 02242117751"dir.
  • Panayır Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Panayır Ortaokulu Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Panayır Ortaokulu yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Panayır Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Panayır Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • panayır orta okulu bursa