Paraşüt kulesi İZMIR

Paraşüt kulesi , İzmir

İzmir Anıtlar ve Tarihi Yerler

İzmir
İzmir
İzmir Anıtlar ve Tarihi Yerler

Paraşüt kulesi Fotoğrafları

Paraşüt kulesi GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Paraşüt kulesi Nerdedir? Paraşüt kulesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Paraşüt kulesi nerededir, Paraşüt kulesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Paraşüt kulesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Paraşüt kulesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Paraşüt kulesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Paraşüt kulesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Paraşüt kulesi yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Paraşüt kulesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Paraşüt kulesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Paraşüt kulesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Paraşüt kulesi Adres, Paraşüt kulesi Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Paraşüt kulesi adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Paraşüt kulesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Paraşüt kulesi telefon numarası ""dir.
  • Paraşüt kulesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Paraşüt kulesi Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Paraşüt kulesi yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Paraşüt kulesi 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Anıtlar ve Tarihi Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Paraşüt kulesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • izmir paraşüt kulesi nasil gidilir