Park Alanı AVCILAR İSTANBUL

Park Alanı, AVCILAR, İstanbul

İstanbul AVCILAR Hayvanat Bahçeleri, Parklar, Gezi Alanları ve Mesire Yerleri

ÜNİVERSİTE, AVCILAR, İstanbul
AVCILAR, İstanbul
İstanbul Hayvanat Bahçeleri, Parklar, Gezi Alanları ve Mesire Yerleri

Park Alanı GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Park Alanı Nerdedir? Park Alanı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Park Alanı nerededir, Park Alanı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Park Alanı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hayvanat Bahçeleri, Parklar, Gezi Alanları ve Mesire Yerleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Park Alanı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Park Alanı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Park Alanı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Park Alanı yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Park Alanı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Park Alanı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Park Alanı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Park Alanı Adres, Park Alanı Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Park Alanı adresi "ÜNİVERSİTE, AVCILAR, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Park Alanı Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Park Alanı telefon numarası ""dir.
  • Park Alanı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Park Alanı Giden İETT Otobüsleri" kısmında Park Alanı yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Park Alanı'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hayvanat Bahçeleri, Parklar, Gezi Alanları ve Mesire Yerleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hayvanat Bahçeleri, Parklar, Gezi Alanları ve Mesire Yerleri listesine ulaşabilirsiniz.

Park Alanı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • istanbuldaki önemli parkalanları