Peker Mahallesi Ortaokulu KARABAĞLAR İZMIR

Peker Mahallesi Ortaokulu, KARABAĞLAR, İzmir

İzmir KARABAĞLAR Okullar

Peker Mahallesi 5157 Sok. No37 Karabağlar İzmir
KARABAĞLAR, İzmir
T: (0232)2655756
İzmir Okullar

Peker Mahallesi Ortaokulu GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Peker Mahallesi Ortaokulu Nerdedir? Peker Mahallesi Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Peker Mahallesi Ortaokulu nerededir, Peker Mahallesi Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Peker Mahallesi Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Peker Mahallesi Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Peker Mahallesi Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Peker Mahallesi Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Peker Mahallesi Ortaokulu yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Peker Mahallesi Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Peker Mahallesi Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Peker Mahallesi Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Peker Mahallesi Ortaokulu Adres, Peker Mahallesi Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Peker Mahallesi Ortaokulu adresi "Peker Mahallesi 5157 Sok. No37 Karabağlar İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Peker Mahallesi Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Peker Mahallesi Ortaokulu telefon numarası "T: (0232)2655756"dir.
  • Peker Mahallesi Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Peker Mahallesi Ortaokulu Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Peker Mahallesi Ortaokulu yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Peker Mahallesi Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Peker Mahallesi Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • aktepeden peker mahallesine nasil gidilir