Pekmezli İlkokulu TUFANBEYLİ ADANA

Pekmezli İlkokulu, TUFANBEYLİ, Adana

Adana TUFANBEYLİ Okullar

Pekmezli Köyü Tufanbeyli / ADANA
TUFANBEYLİ, Adana
T: 0322
Adana Okullar

Pekmezli İlkokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Pekmezli İlkokulu Nerdedir? Pekmezli İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Pekmezli İlkokulu nerededir, Pekmezli İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Pekmezli İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Pekmezli İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Pekmezli İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Pekmezli İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Pekmezli İlkokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Pekmezli İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Pekmezli İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Pekmezli İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Pekmezli İlkokulu Adres, Pekmezli İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Pekmezli İlkokulu adresi "Pekmezli Köyü Tufanbeyli / ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Pekmezli İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Pekmezli İlkokulu telefon numarası "T: 0322"dir.
  • Pekmezli İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Pekmezli İlkokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Pekmezli İlkokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Pekmezli İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Pekmezli İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • pekmezli otobüs