Pendik Kaymakamlığı PENDİK İSTANBUL

Pendik Kaymakamlığı, PENDİK, İstanbul

İstanbul PENDİK Kaymakamlıklar

Doğu Mah. Aydınlı Yolu Cad. Selvi Sok. No:11 PENDİK
PENDİK, İstanbul
T: (216) 483 0830-31
İstanbul Kaymakamlıklar

Pendik Kaymakamlığı GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Pendik Kaymakamlığı Nerdedir? Pendik Kaymakamlığı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Pendik Kaymakamlığı nerededir, Pendik Kaymakamlığı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Pendik Kaymakamlığı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Kaymakamlıklar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Pendik Kaymakamlığı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Pendik Kaymakamlığı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Pendik Kaymakamlığı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Pendik Kaymakamlığı yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Pendik Kaymakamlığı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Pendik Kaymakamlığı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Pendik Kaymakamlığı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Pendik Kaymakamlığı Adres, Pendik Kaymakamlığı Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Pendik Kaymakamlığı adresi "Doğu Mah. Aydınlı Yolu Cad. Selvi Sok. No:11 PENDİK" olarak kaydedilmiştir.
  • Pendik Kaymakamlığı Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Pendik Kaymakamlığı telefon numarası "T: (216) 483 0830-31"dir.
  • Pendik Kaymakamlığı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Pendik Kaymakamlığı Giden İETT Otobüsleri" kısmında Pendik Kaymakamlığı yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Pendik Kaymakamlığı'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Kaymakamlıklar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Kaymakamlıklar listesine ulaşabilirsiniz.

Pendik Kaymakamlığı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • pendik kaymakamlık nerede
  • pendik kaymakamlık adres