Perbim Sanayi Sitesi SANCAKTEPE İSTANBUL

Perbim Sanayi Sitesi, SANCAKTEPE, İstanbul

İstanbul SANCAKTEPE Organize Sanayi Alanları

MECLİS, SANCAKTEPE, İstanbul
SANCAKTEPE, İstanbul
İstanbul Organize Sanayi Alanları

Perbim Sanayi Sitesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Perbim Sanayi Sitesi Nerdedir? Perbim Sanayi Sitesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Perbim Sanayi Sitesi nerededir, Perbim Sanayi Sitesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Perbim Sanayi Sitesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Organize Sanayi Alanları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Perbim Sanayi Sitesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Perbim Sanayi Sitesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Perbim Sanayi Sitesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Perbim Sanayi Sitesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Perbim Sanayi Sitesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Perbim Sanayi Sitesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Perbim Sanayi Sitesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Perbim Sanayi Sitesi Adres, Perbim Sanayi Sitesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Perbim Sanayi Sitesi adresi "MECLİS, SANCAKTEPE, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Perbim Sanayi Sitesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Perbim Sanayi Sitesi telefon numarası ""dir.
  • Perbim Sanayi Sitesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Perbim Sanayi Sitesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Perbim Sanayi Sitesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Perbim Sanayi Sitesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Organize Sanayi Alanları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Organize Sanayi Alanları listesine ulaşabilirsiniz.

Perbim Sanayi Sitesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • sancaktepe hüseyinli sanayi sitesi