Perpa Ticaret Merkezi Şişli İSTANBUL

Perpa Ticaret Merkezi, Şişli, İstanbul

İstanbul Şişli Alışveriş Merkezleri

Perpa Tic. Mrk. N:95 Üst Kurul Genel Müdürlüğü K:2 D:A Halil Rıfat Paşa M. Okmeydanı
Şişli, İstanbul
T: (0212) 3201720
İstanbul Alışveriş Merkezleri

Perpa Ticaret Merkezi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Perpa Ticaret Merkezi Nerdedir? Perpa Ticaret Merkezi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Perpa Ticaret Merkezi nerededir, Perpa Ticaret Merkezi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Perpa Ticaret Merkezi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Perpa Ticaret Merkezi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Perpa Ticaret Merkezi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Perpa Ticaret Merkezi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Perpa Ticaret Merkezi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Perpa Ticaret Merkezi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Perpa Ticaret Merkezi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Perpa Ticaret Merkezi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Perpa Ticaret Merkezi Adres, Perpa Ticaret Merkezi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Perpa Ticaret Merkezi adresi "Perpa Tic. Mrk. N:95 Üst Kurul Genel Müdürlüğü K:2 D:A Halil Rıfat Paşa M. Okmeydanı" olarak kaydedilmiştir.
  • Perpa Ticaret Merkezi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Perpa Ticaret Merkezi telefon numarası "T: (0212) 3201720"dir.
  • Perpa Ticaret Merkezi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Perpa Ticaret Merkezi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Perpa Ticaret Merkezi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Perpa Ticaret Merkezi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Alışveriş Merkezleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz.

Perpa Ticaret Merkezi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • perpa tarif