PINARBAŞI BORNOVA İZMIR

PINARBAŞI, BORNOVA, İzmir

İzmir BORNOVA Semtler

PINARBAŞI, BORNOVA, 35060, İzmir
BORNOVA, İzmir
İzmir Semtler

PINARBAŞI GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

PINARBAŞI Nerdedir? PINARBAŞI Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak PINARBAŞI nerededir, PINARBAŞI nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde PINARBAŞI adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • PINARBAŞI Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin PINARBAŞI için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada PINARBAŞI açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, PINARBAŞI yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • PINARBAŞI Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında PINARBAŞI yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden PINARBAŞI nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • PINARBAŞI Adres, PINARBAŞI Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde PINARBAŞI adresi "PINARBAŞI, BORNOVA, 35060, İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • PINARBAŞI Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı PINARBAŞI telefon numarası ""dir.
  • PINARBAŞI Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "PINARBAŞI Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında PINARBAŞI yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan PINARBAŞI'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Semtler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz.

PINARBAŞI YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • pınarbaşına nasıl gidilir