Pir Sultan Abdal Parkı İZMIR

Pir Sultan Abdal Parkı , İzmir

İzmir Parklar ve Gezi Alanları

İzmir
İzmir
İzmir Parklar ve Gezi Alanları

Pir Sultan Abdal Parkı GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Pir Sultan Abdal Parkı Nerdedir? Pir Sultan Abdal Parkı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Pir Sultan Abdal Parkı nerededir, Pir Sultan Abdal Parkı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Pir Sultan Abdal Parkı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Parklar ve Gezi Alanları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Pir Sultan Abdal Parkı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Pir Sultan Abdal Parkı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Pir Sultan Abdal Parkı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Pir Sultan Abdal Parkı yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Pir Sultan Abdal Parkı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Pir Sultan Abdal Parkı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Pir Sultan Abdal Parkı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Pir Sultan Abdal Parkı Adres, Pir Sultan Abdal Parkı Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Pir Sultan Abdal Parkı adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Pir Sultan Abdal Parkı Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Pir Sultan Abdal Parkı telefon numarası ""dir.
  • Pir Sultan Abdal Parkı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Pir Sultan Abdal Parkı Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Pir Sultan Abdal Parkı yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Pir Sultan Abdal Parkı 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Parklar ve Gezi Alanları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Parklar ve Gezi Alanları listesine ulaşabilirsiniz.

Pir Sultan Abdal Parkı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • pir sultan abdala nasıl gidilir