Piri Reis İlkokulu SELÇUKLU KONYA

Piri Reis İlkokulu, SELÇUKLU, Konya

Konya SELÇUKLU Okullar

Hocacihan Hacılar Mah. Şemdiller Sok. No 19 Selçuklu/KONYA
SELÇUKLU, Konya
T: 0332
Konya Okullar

Piri Reis İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Piri Reis İlkokulu Nerdedir? Piri Reis İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Piri Reis İlkokulu nerededir, Piri Reis İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Piri Reis İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Piri Reis İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Piri Reis İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Piri Reis İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Piri Reis İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Piri Reis İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Piri Reis İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Piri Reis İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Piri Reis İlkokulu Adres, Piri Reis İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Piri Reis İlkokulu adresi "Hocacihan Hacılar Mah. Şemdiller Sok. No 19 Selçuklu/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Piri Reis İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Piri Reis İlkokulu telefon numarası "T: 0332"dir.
  • Piri Reis İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Piri Reis İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Piri Reis İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Piri Reis İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Piri Reis İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya/merkez piri reis ilk okulu giden otobüsler

Konya Belediyesi Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri