PLAJ ADALAR İSTANBUL

       Yorum Ekleyin

PLAJ, ADALAR, İstanbul

İstanbul ADALAR Plajlar

 
ADALAR, İstanbul
T:  
İstanbul Plajlar

PLAJ GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

PLAJ Nerdedir? PLAJ Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak PLAJ nerededir, PLAJ nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde PLAJ adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Plajlar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • PLAJ Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin PLAJ için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada PLAJ açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, PLAJ yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • PLAJ Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında PLAJ yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden PLAJ nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • PLAJ Adres, PLAJ Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde PLAJ adresi " " olarak kaydedilmiştir.
  • PLAJ Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı PLAJ telefon numarası "T:  "dir.
  • PLAJ Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "PLAJ Giden İETT Otobüsleri" kısmında PLAJ yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan PLAJ'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Plajlar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Plajlar listesine ulaşabilirsiniz.

PLAJ YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • adalara plajıa nasıl gıdılır