Plevne İlkokulu SİNCAN ANKARA

Plevne İlkokulu, SİNCAN, Ankara

Ankara SİNCAN Okullar

Akşemsettin Mahallesi Plevne Sokak No 11 Sincan Ankara
SİNCAN, Ankara
T: 0312
Ankara Okullar

Plevne İlkokulu GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Plevne İlkokulu Nerdedir? Plevne İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Plevne İlkokulu nerededir, Plevne İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Plevne İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Plevne İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Plevne İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Plevne İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Plevne İlkokulu yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Plevne İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Plevne İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Plevne İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Plevne İlkokulu Adres, Plevne İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Plevne İlkokulu adresi "Akşemsettin Mahallesi Plevne Sokak No 11 Sincan Ankara" olarak kaydedilmiştir.
  • Plevne İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Plevne İlkokulu telefon numarası "T: 0312"dir.
  • Plevne İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Plevne İlkokulu Giden EGO Otobüsleri" kısmında Plevne İlkokulu yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Plevne İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Plevne İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • sincan plevne ilkoğretim okulundan geçen otobüs