Pusat İlkokulu KADINHANI KONYA

Pusat İlkokulu, KADINHANI, Konya

Konya KADINHANI Okullar

Pusat Köyü / Kadınhanı / KONYA
KADINHANI, Konya
T: 03328418107
Konya Okullar

Pusat İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Pusat İlkokulu Nerdedir? Pusat İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Pusat İlkokulu nerededir, Pusat İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Pusat İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Pusat İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Pusat İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Pusat İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Pusat İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Pusat İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Pusat İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Pusat İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Pusat İlkokulu Adres, Pusat İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Pusat İlkokulu adresi "Pusat Köyü / Kadınhanı / KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Pusat İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Pusat İlkokulu telefon numarası "T: 03328418107"dir.
  • Pusat İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Pusat İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Pusat İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Pusat İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.