Pusat Ortaokulu KADINHANI KONYA

Pusat Ortaokulu, KADINHANI, Konya

Konya KADINHANI Okullar

Pusat Köyü / Kadınhanı / KONYA
KADINHANI, Konya
T: 03328418107
Konya Okullar

Pusat Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Pusat Ortaokulu Nerdedir? Pusat Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Pusat Ortaokulu nerededir, Pusat Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Pusat Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Pusat Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Pusat Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Pusat Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Pusat Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Pusat Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Pusat Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Pusat Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Pusat Ortaokulu Adres, Pusat Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Pusat Ortaokulu adresi "Pusat Köyü / Kadınhanı / KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Pusat Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Pusat Ortaokulu telefon numarası "T: 03328418107"dir.
  • Pusat Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Pusat Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Pusat Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Pusat Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Pusat Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kadınhanı pusat ortaokulu