Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu ÜSKÜDAR İSTANBUL

Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu, ÜSKÜDAR, İstanbul

İstanbul ÜSKÜDAR Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Bulgurlu Mah. Bulgurlu Cad. Dereboyu Sok No:22
ÜSKÜDAR, İstanbul
T: (216) 443 62 68
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu Nerdedir? Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu nerededir, Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu Adres, Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu adresi "Bulgurlu Mah. Bulgurlu Cad. Dereboyu Sok No:22" olarak kaydedilmiştir.
  • Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 443 62 68"dir.
  • Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • sarigaziden sabri artam ilkokuluna nasil gidilir
  • sabri artam vakfı ilkokulu nerede