SABRİ ONEY İLKOKULU GAZİEMİR İZMIR

SABRİ ONEY İLKOKULU, GAZİEMİR, İzmir

İzmir GAZİEMİR Okullar

Sabri Oney İlkokulu
GAZİEMİR, İzmir
T: 0232
İzmir Okullar

SABRİ ONEY İLKOKULU GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

SABRİ ONEY İLKOKULU Nerdedir? SABRİ ONEY İLKOKULU Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak SABRİ ONEY İLKOKULU nerededir, SABRİ ONEY İLKOKULU nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde SABRİ ONEY İLKOKULU adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • SABRİ ONEY İLKOKULU Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin SABRİ ONEY İLKOKULU için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada SABRİ ONEY İLKOKULU açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, SABRİ ONEY İLKOKULU yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • SABRİ ONEY İLKOKULU Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında SABRİ ONEY İLKOKULU yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden SABRİ ONEY İLKOKULU nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • SABRİ ONEY İLKOKULU Adres, SABRİ ONEY İLKOKULU Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde SABRİ ONEY İLKOKULU adresi "Sabri Oney İlkokulu" olarak kaydedilmiştir.
  • SABRİ ONEY İLKOKULU Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı SABRİ ONEY İLKOKULU telefon numarası "T: 0232"dir.
  • SABRİ ONEY İLKOKULU Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "SABRİ ONEY İLKOKULU Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında SABRİ ONEY İLKOKULU yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan SABRİ ONEY İLKOKULU'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

SABRİ ONEY İLKOKULU YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • izmir gaziemir sabri öney ilkokulu