Sadi Etkeser Ortaokulu OSMANGAZİ BURSA

Sadi Etkeser Ortaokulu, OSMANGAZİ, Bursa

Bursa OSMANGAZİ Okullar

Dikkaldırım Mah. Herkül SokNo11 Osmangazi Bursa
OSMANGAZİ, Bursa
T: 02242383886
Bursa Okullar

Sadi Etkeser Ortaokulu GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Sadi Etkeser Ortaokulu Nerdedir? Sadi Etkeser Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Sadi Etkeser Ortaokulu nerededir, Sadi Etkeser Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Sadi Etkeser Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Sadi Etkeser Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Sadi Etkeser Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Sadi Etkeser Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Sadi Etkeser Ortaokulu yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Sadi Etkeser Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Sadi Etkeser Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Sadi Etkeser Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Sadi Etkeser Ortaokulu Adres, Sadi Etkeser Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Sadi Etkeser Ortaokulu adresi "Dikkaldırım Mah. Herkül SokNo11 Osmangazi Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Sadi Etkeser Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Sadi Etkeser Ortaokulu telefon numarası "T: 02242383886"dir.
  • Sadi Etkeser Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Sadi Etkeser Ortaokulu Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Sadi Etkeser Ortaokulu yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Sadi Etkeser Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Sadi Etkeser Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bursa dikkaldırımda sadi et keser ilk okulu