Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi PENDİK İSTANBUL

       Yorum Ekleyin

Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi, PENDİK, İstanbul

İstanbul PENDİK Belediyeler ve Belediye Hizmetleri

Orta Mah. 50. Yıl Cad. Zambak Sok. No:2 Pendik
PENDİK, İstanbul
T: (216) 379 93 35
İstanbul Belediyeler ve Belediye Hizmetleri

Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi Nerdedir? Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi nerededir, Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Belediyeler ve Belediye Hizmetleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi Adres, Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi adresi "Orta Mah. 50. Yıl Cad. Zambak Sok. No:2 Pendik" olarak kaydedilmiştir.
  • Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi telefon numarası "T: (216) 379 93 35"dir.
  • Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Belediyeler ve Belediye Hizmetleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Belediyeler ve Belediye Hizmetleri listesine ulaşabilirsiniz.

Sağlık Müdürlüğü Pendik Sağlık Danışma Ve Kadın Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kadin sağligi merkezi harita pendik