Sağlık Ocağı AVCILAR İSTANBUL

Sağlık Ocağı, AVCILAR, İstanbul

İstanbul AVCILAR Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

AMBARLI, AVCILAR, İstanbul
AVCILAR, İstanbul
İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Sağlık Ocağı GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Sağlık Ocağı Nerdedir? Sağlık Ocağı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Sağlık Ocağı nerededir, Sağlık Ocağı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Sağlık Ocağı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Sağlık Ocağı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Sağlık Ocağı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Sağlık Ocağı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Sağlık Ocağı yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Sağlık Ocağı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Sağlık Ocağı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Sağlık Ocağı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Sağlık Ocağı Adres, Sağlık Ocağı Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Sağlık Ocağı adresi "AMBARLI, AVCILAR, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Sağlık Ocağı Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Sağlık Ocağı telefon numarası ""dir.
  • Sağlık Ocağı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Sağlık Ocağı Giden İETT Otobüsleri" kısmında Sağlık Ocağı yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Sağlık Ocağı'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Sağlık Ocağı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • avcılar cihangir sağlık ocağı yol tarifi