Sakarya İlköğretim Okulu ATAŞEHİR İSTANBUL

Sakarya İlköğretim Okulu, ATAŞEHİR, İstanbul

İstanbul ATAŞEHİR Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Fatih Cad. No:25 Yenisahra
ATAŞEHİR, İstanbul
T: (216) 324 63 50
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Sakarya İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Sakarya İlköğretim Okulu Nerdedir? Sakarya İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Sakarya İlköğretim Okulu nerededir, Sakarya İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Sakarya İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Sakarya İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Sakarya İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Sakarya İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Sakarya İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Sakarya İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Sakarya İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Sakarya İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Sakarya İlköğretim Okulu Adres, Sakarya İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Sakarya İlköğretim Okulu adresi "Fatih Cad. No:25 Yenisahra" olarak kaydedilmiştir.
  • Sakarya İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Sakarya İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 324 63 50"dir.
  • Sakarya İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Sakarya İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Sakarya İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Sakarya İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Sakarya İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • sakarya i̇lkokulu'na nasıl gidilir
  • sakarya i̇lköğretim okulu nasıl gidilir? sakarya i̇lköğretim okulu adres ve yol tarifi, sakarya i̇lköğretim okulu geçen i̇ett otobüsleri.


İETT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri