Sakarya Kartal İSTANBUL

Sakarya, Kartal, İstanbul

İstanbul Kartal Şarküteri Ve Gıda Pazarları

Doğan S. N:28 Yukarı M.
Kartal, İstanbul
T: (0216) 3532370
İstanbul Şarküteri Ve Gıda Pazarları

Sakarya GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Sakarya Nerdedir? Sakarya Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Sakarya nerededir, Sakarya nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Sakarya adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Şarküteri Ve Gıda Pazarları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Sakarya Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Sakarya için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Sakarya açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Sakarya yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Sakarya Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Sakarya yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Sakarya nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Sakarya Adres, Sakarya Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Sakarya adresi "Doğan S. N:28 Yukarı M." olarak kaydedilmiştir.
  • Sakarya Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Sakarya telefon numarası "T: (0216) 3532370"dir.
  • Sakarya Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Sakarya Giden İETT Otobüsleri" kısmında Sakarya yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Sakarya'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Şarküteri Ve Gıda Pazarları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Şarküteri Ve Gıda Pazarları listesine ulaşabilirsiniz.

Sakarya YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kartal sakarya nasıl