Sakıp Sabancı Ortaokulu YÜREĞİR ADANA

Sakıp Sabancı Ortaokulu, YÜREĞİR, Adana

Adana YÜREĞİR Okullar

Seyhan Mahallesi Karataş Caddesi Hasan Şaş Bulvarı Yüreğir/ADANA/TURKEY
YÜREĞİR, Adana
T: +90
Adana Okullar

Sakıp Sabancı Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Sakıp Sabancı Ortaokulu Nerdedir? Sakıp Sabancı Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Sakıp Sabancı Ortaokulu nerededir, Sakıp Sabancı Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Sakıp Sabancı Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Sakıp Sabancı Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Sakıp Sabancı Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Sakıp Sabancı Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Sakıp Sabancı Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Sakıp Sabancı Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Sakıp Sabancı Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Sakıp Sabancı Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Sakıp Sabancı Ortaokulu Adres, Sakıp Sabancı Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Sakıp Sabancı Ortaokulu adresi "Seyhan Mahallesi Karataş Caddesi Hasan Şaş Bulvarı Yüreğir/ADANA/TURKEY" olarak kaydedilmiştir.
  • Sakıp Sabancı Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Sakıp Sabancı Ortaokulu telefon numarası "T: +90"dir.
  • Sakıp Sabancı Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Sakıp Sabancı Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Sakıp Sabancı Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Sakıp Sabancı Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Sakıp Sabancı Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • sakıp sabancı ortaokulu yüreğir