Şakirpaşa Anadolu Lisesi SEYHAN ADANA

Şakirpaşa Anadolu Lisesi, SEYHAN, Adana

Adana SEYHAN Okullar

ONUR MAH. 45129 SOK. NO9 SEYHAN/ADANA
SEYHAN, Adana
T: 3224297528
Adana Okullar

Şakirpaşa Anadolu Lisesi GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Şakirpaşa Anadolu Lisesi Nerdedir? Şakirpaşa Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Şakirpaşa Anadolu Lisesi nerededir, Şakirpaşa Anadolu Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Şakirpaşa Anadolu Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Şakirpaşa Anadolu Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Şakirpaşa Anadolu Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Şakirpaşa Anadolu Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Şakirpaşa Anadolu Lisesi yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Şakirpaşa Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Şakirpaşa Anadolu Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Şakirpaşa Anadolu Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Şakirpaşa Anadolu Lisesi Adres, Şakirpaşa Anadolu Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Şakirpaşa Anadolu Lisesi adresi "ONUR MAH. 45129 SOK. NO9 SEYHAN/ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Şakirpaşa Anadolu Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Şakirpaşa Anadolu Lisesi telefon numarası "T: 3224297528"dir.
  • Şakirpaşa Anadolu Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Şakirpaşa Anadolu Lisesi Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Şakirpaşa Anadolu Lisesi yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Şakirpaşa Anadolu Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Şakirpaşa Anadolu Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • baraj yolundan sakirpasa anadolu lisesine nasil giderim