Şakirpaşa İlkokulu SEYHAN ADANA

Şakirpaşa İlkokulu, SEYHAN, Adana

Adana SEYHAN Okullar

Onur Mahallesi 45129 sokak no10 Seyhan /ADANA
SEYHAN, Adana
T: 3224283812
Adana Okullar

Şakirpaşa İlkokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Şakirpaşa İlkokulu Nerdedir? Şakirpaşa İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Şakirpaşa İlkokulu nerededir, Şakirpaşa İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Şakirpaşa İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Şakirpaşa İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Şakirpaşa İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Şakirpaşa İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Şakirpaşa İlkokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Şakirpaşa İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Şakirpaşa İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Şakirpaşa İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Şakirpaşa İlkokulu Adres, Şakirpaşa İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Şakirpaşa İlkokulu adresi "Onur Mahallesi 45129 sokak no10 Seyhan /ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Şakirpaşa İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Şakirpaşa İlkokulu telefon numarası "T: 3224283812"dir.
  • Şakirpaşa İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Şakirpaşa İlkokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Şakirpaşa İlkokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Şakirpaşa İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Şakirpaşa İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • şakirpaşa ücretsiz dershane nerededir