Saliha Onbaşı İlkokulu ÇUMRA KONYA

Saliha Onbaşı İlkokulu, ÇUMRA, Konya

Konya ÇUMRA Okullar

Cumhuriyet Mahallesi İstiklal Caddesi No148 Çumra/Konya
ÇUMRA, Konya
T: 332
Konya Okullar

Saliha Onbaşı İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Saliha Onbaşı İlkokulu Nerdedir? Saliha Onbaşı İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Saliha Onbaşı İlkokulu nerededir, Saliha Onbaşı İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Saliha Onbaşı İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Saliha Onbaşı İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Saliha Onbaşı İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Saliha Onbaşı İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Saliha Onbaşı İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Saliha Onbaşı İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Saliha Onbaşı İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Saliha Onbaşı İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Saliha Onbaşı İlkokulu Adres, Saliha Onbaşı İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Saliha Onbaşı İlkokulu adresi "Cumhuriyet Mahallesi İstiklal Caddesi No148 Çumra/Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • Saliha Onbaşı İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Saliha Onbaşı İlkokulu telefon numarası "T: 332"dir.
  • Saliha Onbaşı İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Saliha Onbaşı İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Saliha Onbaşı İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Saliha Onbaşı İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Saliha Onbaşı İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • saliha onbaşı i̇lkokulu