Şar Ilkokulu TUFANBEYLİ ADANA

Şar Ilkokulu, TUFANBEYLİ, Adana

Adana TUFANBEYLİ Okullar

Şar Köyü Tufanbeyli / ADANA
TUFANBEYLİ, Adana
T: 0322
Adana Okullar

Şar Ilkokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Şar Ilkokulu Nerdedir? Şar Ilkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Şar Ilkokulu nerededir, Şar Ilkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Şar Ilkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Şar Ilkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Şar Ilkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Şar Ilkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Şar Ilkokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Şar Ilkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Şar Ilkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Şar Ilkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Şar Ilkokulu Adres, Şar Ilkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Şar Ilkokulu adresi "Şar Köyü Tufanbeyli / ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Şar Ilkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Şar Ilkokulu telefon numarası "T: 0322"dir.
  • Şar Ilkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Şar Ilkokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Şar Ilkokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Şar Ilkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.