Saray Kağıthane İSTANBUL

Saray, Kağıthane, İstanbul

İstanbul Kağıthane Catering Hizmetleri

Altınay C. N:67 Seyrantepe M.
Kağıthane, İstanbul
T: (0212) 3213900
İstanbul Catering Hizmetleri

Saray GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Saray Nerdedir? Saray Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Saray nerededir, Saray nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Saray adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Catering Hizmetleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Saray Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Saray için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Saray açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Saray yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Saray Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Saray yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Saray nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Saray Adres, Saray Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Saray adresi "Altınay C. N:67 Seyrantepe M." olarak kaydedilmiştir.
  • Saray Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Saray telefon numarası "T: (0212) 3213900"dir.
  • Saray Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Saray Giden İETT Otobüsleri" kısmında Saray yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Saray'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Catering Hizmetleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Catering Hizmetleri listesine ulaşabilirsiniz.

Saray YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kağıthane'den topkapı sarayına nasıl gidilir