Sarı Çiçek Börek Salonu BAĞCILAR İSTANBUL

Sarı Çiçek Börek Salonu, BAĞCILAR, İstanbul

İstanbul BAĞCILAR Restoran ve Lokantalar

KEMALPAŞA, BAĞCILAR, İstanbul
BAĞCILAR, İstanbul
İstanbul Restoran ve Lokantalar

Sarı Çiçek Börek Salonu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Sarı Çiçek Börek Salonu Nerdedir? Sarı Çiçek Börek Salonu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Sarı Çiçek Börek Salonu nerededir, Sarı Çiçek Börek Salonu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Sarı Çiçek Börek Salonu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Sarı Çiçek Börek Salonu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Sarı Çiçek Börek Salonu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Sarı Çiçek Börek Salonu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Sarı Çiçek Börek Salonu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Sarı Çiçek Börek Salonu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Sarı Çiçek Börek Salonu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Sarı Çiçek Börek Salonu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Sarı Çiçek Börek Salonu Adres, Sarı Çiçek Börek Salonu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Sarı Çiçek Börek Salonu adresi "KEMALPAŞA, BAĞCILAR, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Sarı Çiçek Börek Salonu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Sarı Çiçek Börek Salonu telefon numarası ""dir.
  • Sarı Çiçek Börek Salonu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Sarı Çiçek Börek Salonu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Sarı Çiçek Börek Salonu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Sarı Çiçek Börek Salonu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Restoran ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.

Sarı Çiçek Börek Salonu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • sarı çiçek börek salonu bağcılar
  • bağcılar kemalpaşa sarı çiçek börek salonu