Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu SANCAKTEPE İSTANBUL

Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu, SANCAKTEPE, İstanbul

İstanbul SANCAKTEPE Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Meclis Mah. Kültür Cad. No:2 Sarıgazi / Sancaktepe
SANCAKTEPE, İstanbul
T: (216) 415 88 88
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu Nerdedir? Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu nerededir, Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu Adres, Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu adresi "Meclis Mah. Kültür Cad. No:2 Sarıgazi / Sancaktepe" olarak kaydedilmiştir.
  • Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 415 88 88"dir.
  • Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Şehit Öğretmen Nurgül Kale İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • nurgül kale ilköğretim okulu durağından geçen otobüsler