Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu SULTANGAZİ İSTANBUL

Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu, SULTANGAZİ, İstanbul

İstanbul SULTANGAZİ Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Zübeyde Hanim Mah. Kazim Karabekir Cad. No:11 Sultangazi
SULTANGAZİ, İstanbul
T: (212) 650 01 90
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Nerdedir? Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu nerededir, Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Adres, Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu adresi "Zübeyde Hanim Mah. Kazim Karabekir Cad. No:11 Sultangazi" olarak kaydedilmiştir.
  • Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (212) 650 01 90"dir.
  • Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Şehit Teğmen Ali Yılmaz İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • e devlet şehit teğmen ali yılmaz ilköğretim okulu