Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu POLATLI ANKARA

Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu, POLATLI, Ankara

Ankara POLATLI Okullar

POLATLI, Ankara
POLATLI, Ankara
Ankara Okullar

Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu Nerdedir? Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu nerededir, Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu Adres, Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu adresi "POLATLI, Ankara" olarak kaydedilmiştir.
  • Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu telefon numarası ""dir.
  • Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu Giden EGO Otobüsleri" kısmında Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • polatlı şehit yaşar çetinkaya ortaokulu