SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU KEMALPAŞA İZMIR

SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU, KEMALPAŞA, İzmir

İzmir KEMALPAŞA Okullar

Sekiz Eylül m. İzmir Cad. No 32
KEMALPAŞA, İzmir
T: 0232
İzmir Okullar

SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU Nerdedir? SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU nerededir, SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU Adres, SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU adresi "Sekiz Eylül m. İzmir Cad. No 32" olarak kaydedilmiştir.
  • SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU telefon numarası "T: 0232"dir.
  • SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

SEKİZ EYLÜL ORTAOKULU YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • izmir kemal paşa sekix eylül orta okul görseleri