Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu ÜMRANİYE İSTANBUL

Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu, ÜMRANİYE, İstanbul

İstanbul ÜMRANİYE Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Ümraniye Yukarı Dudullu Mah. Zümrüt Sk.No:36
ÜMRANİYE, İstanbul
T: (216) 313 10 43
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu Nerdedir? Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu nerededir, Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu Adres, Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu adresi "Ümraniye Yukarı Dudullu Mah. Zümrüt Sk.No:36" olarak kaydedilmiştir.
  • Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 313 10 43"dir.
  • Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • 50 yıl selcuk eczacı ilk öğretim okulu öğretmen kadrosu