Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi SELÇUKLU KONYA

Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi, SELÇUKLU, Konya

Konya SELÇUKLU Okullar

Yazır Mahallesi Şener Sk. No 2 Selçuklu Konya
SELÇUKLU, Konya
T: 03322611841
Konya Okullar

Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Nerdedir? Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi nerededir, Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Adres, Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi adresi "Yazır Mahallesi Şener Sk. No 2 Selçuklu Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi telefon numarası "T: 03322611841"dir.
  • Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Selçuklu Öztekinler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • selcuklu oztekinlermesleki veteknik anadolu lisesine hangi dolmus gider

Konya Belediyesi Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri