SELİMİYE KARATAY KONYA

SELİMİYE, KARATAY, Konya

Konya KARATAY Semtler

SELİMİYE, KARATAY, 42020, Konya
KARATAY, Konya
Konya Semtler

SELİMİYE GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

SELİMİYE Nerdedir? SELİMİYE Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak SELİMİYE nerededir, SELİMİYE nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde SELİMİYE adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • SELİMİYE Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin SELİMİYE için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada SELİMİYE açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, SELİMİYE yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • SELİMİYE Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında SELİMİYE yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden SELİMİYE nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • SELİMİYE Adres, SELİMİYE Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde SELİMİYE adresi "SELİMİYE, KARATAY, 42020, Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • SELİMİYE Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı SELİMİYE telefon numarası ""dir.
  • SELİMİYE Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "SELİMİYE Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında SELİMİYE yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan SELİMİYE'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Semtler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz.

SELİMİYE YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • aksaray selimiye belediyesi foto