SELKİ HÜYÜK KONYA

       Yorum Ekleyin

SELKİ, HÜYÜK, Konya

Konya HÜYÜK Semtler

SELKİ, HÜYÜK, 42690, Konya
HÜYÜK, Konya
Konya Semtler

SELKİ GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

SELKİ Nerdedir? SELKİ Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak SELKİ nerededir, SELKİ nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde SELKİ adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • SELKİ Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin SELKİ için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada SELKİ açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, SELKİ yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • SELKİ Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında SELKİ yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden SELKİ nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • SELKİ Adres, SELKİ Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde SELKİ adresi "SELKİ, HÜYÜK, 42690, Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • SELKİ Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı SELKİ telefon numarası ""dir.
  • SELKİ Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "SELKİ Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında SELKİ yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan SELKİ'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Semtler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz.

SELKİ YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • selki