Semerkant Ortaokulu YÜREĞİR ADANA

Semerkant Ortaokulu, YÜREĞİR, Adana

Adana YÜREĞİR Okullar

Atakent mh. Eski Sümerbank Arazisi İçi Yüreğir/Adana
YÜREĞİR, Adana
T: 322
Adana Okullar

Semerkant Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Semerkant Ortaokulu Nerdedir? Semerkant Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Semerkant Ortaokulu nerededir, Semerkant Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Semerkant Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Semerkant Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Semerkant Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Semerkant Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Semerkant Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Semerkant Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Semerkant Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Semerkant Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Semerkant Ortaokulu Adres, Semerkant Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Semerkant Ortaokulu adresi "Atakent mh. Eski Sümerbank Arazisi İçi Yüreğir/Adana" olarak kaydedilmiştir.
  • Semerkant Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Semerkant Ortaokulu telefon numarası "T: 322"dir.
  • Semerkant Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Semerkant Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Semerkant Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Semerkant Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Semerkant Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • adana semerkant ilkokuli hangi otobus gider