Semiha Uruninandı Ortaokulu SEYHAN ADANA

Semiha Uruninandı Ortaokulu, SEYHAN, Adana

Adana SEYHAN Okullar

Dumlupınar mah. 38011 sok. no59 Seyhan/ADANA
SEYHAN, Adana
T: (0322)4324446
Adana Okullar

Semiha Uruninandı Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Semiha Uruninandı Ortaokulu Nerdedir? Semiha Uruninandı Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Semiha Uruninandı Ortaokulu nerededir, Semiha Uruninandı Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Semiha Uruninandı Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Semiha Uruninandı Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Semiha Uruninandı Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Semiha Uruninandı Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Semiha Uruninandı Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Semiha Uruninandı Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Semiha Uruninandı Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Semiha Uruninandı Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Semiha Uruninandı Ortaokulu Adres, Semiha Uruninandı Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Semiha Uruninandı Ortaokulu adresi "Dumlupınar mah. 38011 sok. no59 Seyhan/ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Semiha Uruninandı Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Semiha Uruninandı Ortaokulu telefon numarası "T: (0322)4324446"dir.
  • Semiha Uruninandı Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Semiha Uruninandı Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Semiha Uruninandı Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Semiha Uruninandı Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Semiha Uruninandı Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • adana seyhan semiha uruninandı ortaokulu betül gökçedağ ,