Setbaşı Sineması (Prestij) BURSA

Setbaşı Sineması (Prestij) , Bursa

Bursa Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler

GAYRİ-FAAL

Bursa
Bursa
Bursa Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler

Setbaşı Sineması (Prestij) GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Setbaşı Sineması (Prestij) Nerdedir? Setbaşı Sineması (Prestij) Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Setbaşı Sineması (Prestij) nerededir, Setbaşı Sineması (Prestij) nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Setbaşı Sineması (Prestij) adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Setbaşı Sineması (Prestij) Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Setbaşı Sineması (Prestij) için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Setbaşı Sineması (Prestij) açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Setbaşı Sineması (Prestij) yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Setbaşı Sineması (Prestij) Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Setbaşı Sineması (Prestij) yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Setbaşı Sineması (Prestij) nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Setbaşı Sineması (Prestij) Adres, Setbaşı Sineması (Prestij) Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Setbaşı Sineması (Prestij) adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Setbaşı Sineması (Prestij) Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Setbaşı Sineması (Prestij) telefon numarası ""dir.
  • Setbaşı Sineması (Prestij) Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Setbaşı Sineması (Prestij) Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Setbaşı Sineması (Prestij) yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Setbaşı Sineması (Prestij) 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Setbaşı Sineması (Prestij) YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • setbaşı sinema salonu nerede