Şevketiye Göleti BURSA

Şevketiye Göleti , Bursa

Bursa Trafolar ve Elektrik Santralleri

Sulama alanı: 456ha

Bursa
Bursa
Bursa Trafolar ve Elektrik Santralleri

Şevketiye Göleti GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Şevketiye Göleti Nerdedir? Şevketiye Göleti Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Şevketiye Göleti nerededir, Şevketiye Göleti nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Şevketiye Göleti adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Trafolar ve Elektrik Santralleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Şevketiye Göleti Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Şevketiye Göleti için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Şevketiye Göleti açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Şevketiye Göleti yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Şevketiye Göleti Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Şevketiye Göleti yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Şevketiye Göleti nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Şevketiye Göleti Adres, Şevketiye Göleti Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Şevketiye Göleti adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Şevketiye Göleti Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Şevketiye Göleti telefon numarası ""dir.
  • Şevketiye Göleti Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Şevketiye Göleti Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Şevketiye Göleti yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Şevketiye Göleti 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Trafolar ve Elektrik Santralleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Trafolar ve Elektrik Santralleri listesine ulaşabilirsiniz.

Şevketiye Göleti YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bursa şevketiye göleti nerede