Şirin Kebap Salonu Şişli İSTANBUL

Şirin Kebap Salonu, Şişli, İstanbul

İstanbul Şişli Restoran Ve Lokantalar

Ergenekon C. N:16 D:1 Pangaltı
Şişli, İstanbul
T: (0212) 2313697
İstanbul Restoran Ve Lokantalar

Şirin Kebap Salonu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Şirin Kebap Salonu Nerdedir? Şirin Kebap Salonu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Şirin Kebap Salonu nerededir, Şirin Kebap Salonu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Şirin Kebap Salonu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Restoran Ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Şirin Kebap Salonu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Şirin Kebap Salonu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Şirin Kebap Salonu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Şirin Kebap Salonu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Şirin Kebap Salonu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Şirin Kebap Salonu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Şirin Kebap Salonu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Şirin Kebap Salonu Adres, Şirin Kebap Salonu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Şirin Kebap Salonu adresi "Ergenekon C. N:16 D:1 Pangaltı" olarak kaydedilmiştir.
  • Şirin Kebap Salonu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Şirin Kebap Salonu telefon numarası "T: (0212) 2313697"dir.
  • Şirin Kebap Salonu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Şirin Kebap Salonu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Şirin Kebap Salonu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Şirin Kebap Salonu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Restoran Ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Restoran Ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.

Şirin Kebap Salonu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ferikoy kebap salonu gece acık