Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi ŞİŞLİ İSTANBUL

       Yorum Ekleyin

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi, ŞİŞLİ, İstanbul

İstanbul ŞİŞLİ Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Vali Konağı Cad. Poyrazcık Sk. Nişantaşı
ŞİŞLİ, İstanbul
T: (212) 247 93 50
İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi Nerdedir? Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi nerededir, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi Adres, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi adresi "Vali Konağı Cad. Poyrazcık Sk. Nişantaşı" olarak kaydedilmiştir.
  • Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi telefon numarası "T: (212) 247 93 50"dir.
  • Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nişantaşı Semt Polikliniği ve Diyaliz Merkezi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • şişli etfal nişantaşı semt polikliniği