Sivas (il) KAYSERI

Sivas (il) , Kayseri

Kayseri Devlet Daireleri

Sivas ili, Türkiye Cumhuriyeti'nin İç Anadolu Bölgesi ve Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Sivas ili, Mezopotamya ve arasında kervanların geçtiği bölgede olduğu için, Selçuklular döneminde tüccarların ziyaret ettiği bir merkez haline gelmiştir. Ülkemizde Konya'dan sonra en çok Selçuklu eserinin bulunduğu il Sivas'tır. Ülkemizde Konya'dan sonra en büüyk yüz ölçüme sahip il'de Sivas'tır.

Kayseri
Kayseri
Kayseri Devlet Daireleri

Sivas (il) Fotoğrafları

Sivas (il) GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Sivas (il) Nerdedir? Sivas (il) Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Sivas (il) nerededir, Sivas (il) nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Sivas (il) adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Devlet Daireleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Sivas (il) Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Sivas (il) için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Sivas (il) açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Sivas (il) yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Sivas (il) Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Sivas (il) yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Sivas (il) nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Sivas (il) Adres, Sivas (il) Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Sivas (il) adresi "Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • Sivas (il) Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Sivas (il) telefon numarası ""dir.
  • Sivas (il) Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Sivas (il) Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Sivas (il) yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Sivas (il) 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Devlet Daireleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Devlet Daireleri listesine ulaşabilirsiniz.

Sivas (il) YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kayseriden sivasa nasıl gidilir