Söğütözü İlkokulu KADINHANI KONYA

Söğütözü İlkokulu, KADINHANI, Konya

Konya KADINHANI Okullar

Söğütözü Köyü Kadınhanı/KONYA
KADINHANI, Konya
T: 3328380333
Konya Okullar

Söğütözü İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Söğütözü İlkokulu Nerdedir? Söğütözü İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Söğütözü İlkokulu nerededir, Söğütözü İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Söğütözü İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Söğütözü İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Söğütözü İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Söğütözü İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Söğütözü İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Söğütözü İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Söğütözü İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Söğütözü İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Söğütözü İlkokulu Adres, Söğütözü İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Söğütözü İlkokulu adresi "Söğütözü Köyü Kadınhanı/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Söğütözü İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Söğütözü İlkokulu telefon numarası "T: 3328380333"dir.
  • Söğütözü İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Söğütözü İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Söğütözü İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Söğütözü İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Söğütözü İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kadınhanı söğütözü ilkokulu