Sorkun Köyü İlkokulu BOZKIR KONYA

Sorkun Köyü İlkokulu, BOZKIR, Konya

Konya BOZKIR Okullar

Sorkun Kasabası/ Tuzla Mah./ Bozkır/KONYA
BOZKIR, Konya
T: 0332
Konya Okullar

Sorkun Köyü İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Sorkun Köyü İlkokulu Nerdedir? Sorkun Köyü İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Sorkun Köyü İlkokulu nerededir, Sorkun Köyü İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Sorkun Köyü İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Sorkun Köyü İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Sorkun Köyü İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Sorkun Köyü İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Sorkun Köyü İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Sorkun Köyü İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Sorkun Köyü İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Sorkun Köyü İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Sorkun Köyü İlkokulu Adres, Sorkun Köyü İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Sorkun Köyü İlkokulu adresi "Sorkun Kasabası/ Tuzla Mah./ Bozkır/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Sorkun Köyü İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Sorkun Köyü İlkokulu telefon numarası "T: 0332"dir.
  • Sorkun Köyü İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Sorkun Köyü İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Sorkun Köyü İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Sorkun Köyü İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.