Soylu Fatih İSTANBUL

Soylu, Fatih, İstanbul

İstanbul Fatih Alışveriş Merkezleri

Büyük Saray Meydanı C. N:40 Çapa Tıp Fakültesi Karşısı Dük:A Şehremini
Fatih, İstanbul
T: (0212) 5852366
İstanbul Alışveriş Merkezleri

Soylu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Soylu Nerdedir? Soylu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Soylu nerededir, Soylu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Soylu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Soylu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Soylu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Soylu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Soylu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Soylu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Soylu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Soylu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Soylu Adres, Soylu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Soylu adresi "Büyük Saray Meydanı C. N:40 Çapa Tıp Fakültesi Karşısı Dük:A Şehremini" olarak kaydedilmiştir.
  • Soylu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Soylu telefon numarası "T: (0212) 5852366"dir.
  • Soylu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Soylu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Soylu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Soylu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Alışveriş Merkezleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz.

Soylu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • yeşilpınar alt geçit alışveriş