Su Apart, Akyaka

Su Apart Otel ve Oda Fotoğrafları

Su Apart

Su Apart, yeşil Akyaka sahil kasabasında, denize sadece 600 metre mesafede yer almaktadır. Uydu TV ve klima ile donatılmış mutfaklı dairelerle hizmet veren tesiste Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Mutfaklarda ocak, buzdolabı ve mutfak eşyaları bulabilirsiniz. Salonunda oturma grubu ve uydu TV bulunan dairelerde balkon standarttır. Sabahları ekstra ücret karşılığında kahvaltı tabağı servis edilmektedir. Konuklar yemeklerini kendi mutfaklarında pişirebilirler. Ayrıca barbekü takımı da tedarik edilebilmektedir. Havuz alanında dinlenip güneşlenebilirsiniz. Ek ücret karşılığında havaalanı transferi sağlanabilir. Tesiste çamaşırhane hizmeti de mevcuttur. Bodrum şehir merkezine 135 km mesafede yer alan Su Apart'tan Dalaman Havaalanı'na arabayla 1 saatte ulaşılabilir.

Su Apart Odalar

  • Tek Yatak Odalı Daire Bu geniş dairede 2 kanepe bulunan bir oturma alanı, yemek takımlarıyla donatılmış bir mutfak ve uydu TV vardır.
  • İki Yatak Odalı Daire Bu geniş dairede 2 kanepe bulunan bir oturma alanı, yemek takımlarıyla donatılmış bir mutfak ve uydu TV vardır.

Su Apart Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 12:30 -
  • Checkout: - 11:30

Su Apart Adres ve Ulaşım

Catalcam Cad. No 1
Akyaka

Su Apart Otel Rezervasyon Etiketleri

  • akyaka su apart